środa, 31 grudnia 2014

Życzenia od Meryl :)

 Kochani
dzisiaj zamykamy rok 2014 i otwieramy się na nowe wyzwania w roku 2015. Ostatnie miesiące były dla nas niezwykle ważne. Uczyliśmy się wiele o sobie i daliśmy radę wyzwaniom, które czasami nas przerastały. Uczyliśmy się dawać z siebie jak najwięcej tym, którzy naprawdę tego chcą. I jednocześnie nie brać sobie do serca słów innych ludzi, które choć czasem raniły to jednak nic pozytywnego nie wnosiły do naszego życia rodzinnego. Ustaliliśmy priorytety i nowe wyzwania.
  
W Nowy Rok 2015 wchodzimy z mocnym postanowieniem poprawy i słowami genialnej aktorki  Meryl Streep: 
 
"Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.

Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań.

Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość."

Zdrowego podejścia do życia, ustalenia priorytetów i zupełnie nowych wyzwań w Nowym Roku życzą mieszkańcy Gniazda
Kasia i Kamil z małymi Pisklętami :)

4 komentarze:

 1. Samych szalonych i pięknych chwil w nadchodzącym roku ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzajemnie. Pozdrawiamy i ściskamy gorąco :)

   Usuń
 2. wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzajemnie. Pozdrawiamy serdecznie :)

   Usuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...