piątek, 26 grudnia 2014

Marzenia same się nie spełniają...


Kochani
Święta, święta i po świętach. Ogarnę się dopiero po weekendzie i wtedy pochwalę się tym co znalazłam pod choinką. A tymczasem...

obrazek:źródło
Tuż przed świętami otrzymałam paczkę, w której znalazłam tomik opowiadań czytelników Magdaleny Kordel. W tym tomiku znalazło się również moje opowiadanie. Jeśli macie ochotę, serdecznie zapraszam do czytania. Tekst opowiadania znajdziecie TUTAJ.


Magdalena Kordel zachęca swoich czytelników do pisania opowiadań nie tylko do przysłowiowej szuflady. Co jakiś czas ogłasza akcję "Kto napisze ze mną książkę?". Obecnie trwa piąta edycja. Jeśli ktoś z Was pisze i chciałby zobaczyć swoje opowiadanie w formie książkowej to gorąco zachęcam. To naprawdę świetny test na sprawdzenie swoich umiejętności i poziomu odwagi :)

Dziękuję Pani Magdzie za cudowny prezent. Przyjemnie jest zobaczyć swój tekst w postaci druku, a nie karteluszki schowanej w szufladzie :)
Zachęcam Was do odwiedzin bloga Pani Magdaleny i przeczytania wszystkich opowiadań, które znalazły się w tomiku "Wydarzyło się w Malowniczem".
Trwa piąta edycja, szczegóły znajdziecie TUTAJ
I pamiętajcie: 
"Marzenia się nie spełniają,
Marzenia się spełnia" ;)


 Pozdrawiam serdecznie,
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...