piątek, 9 stycznia 2015

Eleganckie domowe biuro

 

Od pewnego czasu powolutku pozbywamy się zbędnych rzeczy, minimalistyczne podejście do życia próbujemy wprowadzić do gniazda. W ten sposób z salonu wypadłą połowa mebli. I okazało się, że jakoś się mieścimy. 
Po rozprawą w salonie, poszliśmy za ciosem i zaczęliśmy przeglądać zawartość naszych szaf. Nie powiem, chwilę to trwało, ale po pewnym czasie zmieściliśmy się oboje w jedną szafę. W ten sposób odzyskaliśmy w pokoju miejsce, które zajmowała jedna z szaf. I postanowiliśmy tam urządzić nasze domowe biuro. Miejsce, w którym mój Mąż będzie mógł spokojnie zajmować się dokumentami firmy, a ja pisać, szyć i szydełkować :) Tak, więc nasze biuro będzie musiało spełnić wiele funkcji i jeszcze więcej rzeczy przechować :)  Domowe biuro, to dopiero plan, więc rozpoczęliśmy od przejrzenia inspiracji i w ten sposób znaleźliśmy kilka pomysłów, które można zastosować w naszej sypialni. Jedną z wytycznych jest fakt, że ma być eleganckie i nie przypominać biura w korporacji ;) Poniżej kilka propozycji. Która Wam się podoba najbardziej?   
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia :)

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Już wszystko jest :) Nie mam pojęcia co się stało, ale teraz już chyba wszystko jest widoczne. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Ciekawe propozycje. Najbliższe mojemu sercu, to te białe.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To całkiem przyjemny kącik biurowy, z tym, że Mój M. nie jest przekonany właśnie do bieli. Myślę jak go przekonać :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Przedostatnia propozycja najbardziej przypadła mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nam też się bardzo podoba :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 4. Przedostatnia jest super :) Sama muszę pomyśleć nad takim kącikiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo fajny pomysł na biuro. Po wczorajszej burzy mózgów, chłopcy stwierdzili, że oni chcą mieć właśnie takie biurko jak na przedostatnim zdjęciu. Pozdrawiamy serdecznie :)

   Usuń
 5. U mnie w domu, biuro ( a właściwie jego namiastkę) musielismy umieścić w sypialni. Nie jest to rewelacyjne rozwiązanie ale innego nie widziałam. Marzy mi się duży dom:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie w sypialni będę miała sporo miejsca po wyniesieniu jednej szafy. I tam ma powstać biuro, a w sumie to bardziej moja pracownia. Może nie będzie źle. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...