wtorek, 13 sierpnia 2019

Książkowelove czyli 11 opowiadań na długi weekend

Kasia Jurczyk #książkowelove

Nie próżnujemy, piszemy. Dziewczyny, które kochają pisać i chcą się tą pasją dzielić.
Rok temu spotkałyśmy się na warsztatach literackich w pięknie położonych Płóczkach Górnych. Od tego czasu wzajemnie się wspieramy, dopingujemy i spotkamy w całej Polsce.  Dwie z nas wydały już swoje powieści. W niedalekiej przyszłości napiszę Wam o tych debiutach.
Podczas spotkań powstają zarysy zupełnie nowych projektów. Na święta powstał cudowny tomik opowiadań "Pod zieloną jemiołą" (klik).
Dzisiaj przedstawiam Wam nasz kolejny tomik czyli #Książkowelove. To 11 opowiadań z książką w tle. Polecam Wam serdecznie na długi weekend. I tradycyjnie zachęcam do spojrzenia na ostatnie karty tego tomiku :-)

E-book można pobrać w PDF na Interia.pl tutaj #Książkowelove 

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia :-)

4 komentarze:

 1. Wspaniale ;) może spotkamy się na takich warsztatach, chciałabym <3 Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Doprowadzić ubogich, potrzebujących i utalentowanych do sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższe pozycje we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w blasku oczu
  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.
  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 illuminatipriest60@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...