niedziela, 30 grudnia 2018

Czy znacie Stafana?

Grafika Styl.pl

Czy znacie Stefana?  A właściwie kilku Stefanów, których życie nie rozpieszczało, ale którzy mają dobre układy z Aniołami?

Jeśli nie to zapraszam serdecznie do przeczytania tomiku opowiadań "Pod zieloną jemiołą".


Poznacie tam niezwykłego Stefana. To człowiek o wielu twarzach, zmiennym charakterze, ulubieniec autorek, które spotkały się na warsztatach literackich. Podczas tych warsztatów niezwykłą więzią połączył je właśnie Stefan. Dzisiaj opisując jego perypetie chciałyśmy też żeby Stefan na coś się przydał. I chyba się udało. O czym dokładnie piszę, przeczytacie na ostatnich stronach naszego tomiku. Piszę, naszego, bo ja też dorzuciłam kilka słów na temat Stefana.

Zapraszam do czytania i oczywiście komentowania. Każda informacja zwrotna będzie dla nas, autorek wspaniałym prezentem na Nowy Rok, w postaci kopniaka motywacyjnego :-)

Darmowy e-book możecie pobrać tutaj "Pod zieloną jemiołą"

Polecam Wam również artykuł Agnieszki Łopatowskiej na portalu Styl.pl "E-book dla Ciebie: Pod zieloną jemiołą"

Polecam serdecznie i czekam z niecierpliwością na Wasze opinie,
Kasia Jurczyk :-)

4 komentarze:

 1. Kasiu
  Przepięknie dziękuję za życzenia.
  Ja rownież ślę dla całej Teojej rodziny dużo zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo to najcenniejszy dar. A potem odrobinkę szczęścia i ogrom miłości!
  A gdy to już wszystko będziecie mieli - cała reszta to tylko maleńki dodatek.
  Dobrego Nowego Roku!

  Ela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie przeczytałam opowiadanie twoje i Emilki. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pędzę czytać dalej, a mam swój osobisty egzemplarz z autografem

   Czekam na dalszy ciąg

   Usuń
 2. Gratulacje Kasiu!!
  Raz jeszcze: Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń:-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Doprowadzić ubogich, potrzebujących i utalentowanych do sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższe pozycje we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w blasku oczu
  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.
  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 illuminatipriest60@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...