06/01/19

52 projekty w rok


W tym roku zrobię 52 projekty rękodzielnicze. Taki mam plan i nie zawaham się go użyć :-) 

Ostatnie dwa lata były bardzo intensywne, ale miałam coraz mniej czasu na rękodzieło. A przecież to najlepszy sposób na odstresowanie i pobudzenie kreatywności. Dlatego w tym roku planuję zrobić przynajmniej jedną rzecz w tygodniu. Jeśli masz ochotę podjąć się tego wyzwania to zapraszam również Ciebie. 

Jakie są zasady? Tylko jedna. Spróbuj :-) 

Możesz zrobić te 52 projekty w tydzień. Możesz robić dwa w tygodniu albo rozłożyć je sobie na dni, które Ci pasują. Chodzi o to by pobudzić swoją kreatywność i działać. Bo jak działamy to energia nas rozpiera. To może być też świetne wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w nowych metodach rękodzielniczych. Pamiętajcie, że rękodzieło to nie tylko szydełkowanie, haftowanie czy robienie na drutach. To ogrom możliwości. Mam nadzieję, że dzięki temu wyzwaniu będę mogła lepiej Was poznać i co najważniejsze, nauczyć się od Was wielu technik rękodzielniczych.
Zapraszam serdecznie. Możesz dołączyć tu, na blogu albo na naszym profilu na Facebooku. Na instagramie wystarczy swoje projekty oznaczać hasztagiem #52gniazdowanie. W ten sposób szybciej się znajdziemy :-) 
To jak. Dołączasz do nas?

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia :-)

2 komentarze:

  1. ojejku ale fajne, ja uwielbiam takie wyzwania, ale...
    teraz publikuję dopiero posty z października, więc to nie byłoby uczciwe dawać zeszłoroczne prace
    A tegoroczne ...hehe pewnie nie będzie ich wiele

    OdpowiedzUsuń
  2. Elu to wyzwanie jest na tyle fajne, że można dołączyć w każdej chwili. To 52 projekty w tym roku, więc z Twoją inwencją to myślę, że te 52 projekty to zrobisz bardzo szybko :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...