08/06/18

Warsztaty pisarskie z Magdaleną Kordel


Jak wyciągnąć Kasię z domu i to bez Męża i dzieci? Powiecie, niemożliwe. Takie rzeczy się nie zdarzają :-) A tu zonk. Pojechałam. Sama. W góry.

W sumie to nie sama, bo z super, hiper dziewczynami, które podobnie jak ja uwielbiają przelewać myśli i emocje na papier, tudzież laptop :-) Jednak Ci, którzy mnie znają mogą być zdziwieni, że ja oto, zdeklarowana Matka Polka i organizator życia w Gnieździe tak beztrosko wyjechałam bez reszty mieszkańców Gniazda.Był ku temu wspaniały powód. Wygrałam konkurs na opowiadanie, zorganizowany przez pisarkę Magdalenę Kordel i wydawnictwo ZNAK. W sumie 10 aspirujących młodych pisarek spotkało się z pisarką Magdaleną Kordel na warsztatach w Płóczkach Górnych. 


Wydawnictwo ZNAK ulokowało nas w uroczym pensjonacie "Pod Zielonym Jajem". Cudownie położony wśród drzew, pozwalał uspokoić myśli i oddać się pisaniu. Poznałyśmy tajniki warsztatu pisarskiego, mogłyśmy skonsultować się z redaktor Dorota Gruszką z wydawnictwa ZNAK. Rozmowom nie było końca.Warsztaty cudownie opisała Agnieszka Łopatowska z Interii KLIK

Natomiast ja przywiozłam z warsztatów:


1. Nowe znajomości z ciekawymi i sympatycznymi osobami.
2. Większą pewność siebie.
3. Kilka pomysłów, pierwszych stron, ogrom inspiracji.
4. Zarys książki :-)


Zastanawiam się teraz czy wrócić do pomysłu, który podsunęliście mi jakiś czas temu czyli pociągnięcia historii Piotra i Alicji z tego opowiadania(KLIK)

Dajcie znać czy pisać ich dalsze losy czy wolicie coś świeżego?

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia :-)6 komentarzy:

 1. Wspaniale. Znam Zielone Jajo, pokazywałam je kilka laty temu na blogu. Oh takie warsztaty musiały być super. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aldi, tam jest pięknie. Cicho i spokojnie. Do pisania nic więcej nie potrzeba :-) A Magda to tak ciepła osoba, że czułyśmy się tam rewelacyjnie :-) Pozdrawiam cieplutko :-)

   Usuń
 2. Brawo Kasiu, marzenia trzeba spełniać, talent pielęgnować i rozwijać.
  Brawo gratuluję, masz to coś, czyta się wyśmienicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Elu bardzo :-) A ja się tak zastanawiałam czy Ty mnie jeszcze pamiętasz. Ależ mi miło teraz :-) U Ciebie też widzę, że się dzieje, wciąż coś nowego powstaje. Pozdrawiam i ślę uściski :-)

   Usuń
 3. Gratulacje wielkie. :)
  Pięknie spędzony czas i oby jak najwięcej takich. :) Uściski wielkie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Agnieszka :-) Pozdrawiam i również ślę uściski :-)

   Usuń

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...