piątek, 27 marca 2015

Szkoła niezbędnych składników

KSIĄŻKA NA WEEKEND

 

Czy wiesz jaki składnik jest niezbędny, żeby z prostej potrawy zrobić majstersztyk? Jeśli nie, to sprawdź w "Szkole niezbędnych składników"

"Szkoła niezbędnych składników" to opowieść o poszukiwaniu niezbędnego składnika. Umiejętność połączenia wszystkich składników jest kluczowa w sztuce kulinarnej, ale przecież bez jednego niezbędnego nawet idealnie przygotowana potrawa nie zachwyci. Okazuje się, że ten składnik jest kluczowy również w życiu. Bo przecież życie polega na wyborze odpowiednich składników i połączeniu ich tak, żeby żyło nam się jak najlepiej.  Domyślacie się o jaki składnik chodzi?

Osobiście spojrzałam na jedzenie w zupełnie innym świetle. Po lekturze tej książki lżej podchodzę do gotowania. Bardziej się nim bawię. Podczas gotowania zaczęłam myśleć dla kogo gotuje, a nie w jaki sposób. I to okazało się kluczem do przygotowania prawdziwej uczty z pozornie prostych potraw :) 

"Szkołę niezbędnych składników" polecam wszystkim, którzy czują, że czegoś brakuje w ich kuchni. Polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się jaki składnik jest niezbędny aby podniebienia bliskich osób poczuły, że są w raju. Kulinarnym :)

UWAGA: Książki nie należy czytać na głodniaka :) 
To apetyczna opowieść, która pobudza kubki smakowe :


TYTUŁ: Szkoła niezbędnych składników
Autor: Erica Bauermeister
Wydawnictwo: Między Słowami
Stron: 320

NR 4 w wyzwaniu Międzyblogowego Kącika Czytelniczego 

Pozdrawiam serdecznie, 
Kasia :)

2 komentarze:

Dziękuję ślicznie za komentarz i zapraszam ponownie :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...